KREPŠELIS

Nemokamas pristatymas perkant virš 25€

 

Pristatymo sąlygos

Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje Melior.lt pristatome visoje Lietuvoje (į užsienį užsakymų nesiunčiame), per 1 – 3 darbo dienas po apmokėjimo (užsakymo diena neįskaičiuojama).

Į OMNIVA siuntų paštomatus siuntos pristatomos darbo dienomis ir šeštadieniais (10 didžiausių Lietuvos miestų).

Siųsk24 | Omniva siuntos       Lietuvos paštas - Wikipedia

Pristatymo būdai, kuriuos Jums siūlome:

Užsakymams kurių suma didesnė nei 25 € pristatymas Lietuvoje yra NEMOKAMAS!

OMNIVA paštomatai – siuntos pristatomos per 1-3 darbo dienas. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Apie gautą siuntą Jūs būsite informuoti SMS žinute. Kaina 2.50 Eur.

OMNIVA pristatymas gavėjo adresu – pristatoma darbo dienomis Jums patogiu adresu per 1-3 darbo diena. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nepristatomos. Kaina 3.50 Eur.

Lietuvos paštas – siuntos pristatomos per 3-5 darbo dienas. Siuntinys pristatomas nurodytu adresu arba į artimiausią pašto skyrių, priklausomai nuo to kiek paštininkas turi siuntų (Melior.lt tam įtakos neturi). Jeigu siuntinys pristatomas į namus jis įteikiamas į rankas asmeniui nurodytam kaip gavėjas, arba jeigu jo nėra, perduodamas asmeniui kuris tuo metu yra namie. Jeigu namie nieko nėra arba siunta pristatoma į pašto skyrių, Jūsų pašto dežutėje paliekamas pranešimas, taip pat Jūs infomuojamas el.paštu, arba telefonu apie tai, kad siuntinys buvo pristatytas, bet neįteiktas arba kad siuntinys laukia pašto skyriuje.  Kaina 1.20 Eur.

Apie OMNIVA paštomatus – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta SMS žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

SVARBI INFORMACIJA!!!

Lietuvoje sparčiai daugėjant Covid-19 atvejų, didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė „Omniva LT“ nuo lapkričio 3 d. savo iniciatyva laikinai keičia siuntų pristatymo paslaugas visoje Lietuvoje.

Visos paštomatinės siuntos bus pristatomos TIK į paštomatus.

Nemokamas pristatymas

Perkant virš 25€

Pinigų grąžinimo garantija

Turite 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Greitas pristatymas visoje Lietuvoje

Prekes pristatysime 1-2 d.d.

Saugus apsipirkimas

Už prekes atsiskaitykite saugiai