D.U.K.

Kas yra kolagenas ir kodėl turėčiau jį naudoti?

Kolagenas yra baltymas, kurį gamina mūsų kūnas. Mūsų sąnariai, kaulai, raumenys, sausgyslės, taip pat plaukai ir nagai susideda iš kolageno. Tiesą sakant, 30% visų mūsų kūno baltymų yra kolagenas. Kitaip tariant, kolagenas yra nepakeičiamas ir vaidina svarbų vaidmenį visame mūsų kūne. Jis sudaro viso žmogaus kūno jungiamojo audinio pagrindą ir galite jį palyginti su savotiškais klijais, laikančiais kūną kartu. Kolagenas būtinas norint išlaikyti jungiamojo audinio struktūrą ir stiprumą. Nuo 25 metų kolageno natūrali organizmo gamyba mažėja, tuo pačiu, gaminamo kolageno kokybė pamažu prastėja.

Laimei, yra ir gerų naujienų: galite padidinti kolageno kiekį organizme vartodami mūsų kolageno priedą. 

Su kuo galiu vartoti kolageno miltelius?

Vienas kaušelis, užpildytas kolageno baltymo milteliais, atitinka 10 g (dienos dozė). Pats produktas yra neutralaus skonio ir gali būti maišomas su įvairiais gėrimais, tokiais kaip vanduo, arbata, kava, kokteiliai, vaisių sultys, jogurtas, sriuba. Ištirpinkite vieną kaušelį (10 g) 200 ml vandens ar kito pasirinkto gėrimo / patiekalo. Išmaišykite arba gerai suplakite.

Kada geriausias laikas vartoti kolageną?

Rekomenduojame gerti kolageną pusvalandį prieš pusryčius ryte. Taip pat rekomenduojame vartoti 1–2 valandas prieš mankštą, jei sportuojate intensyviai. Norite vartoti kitu laiku? Jokių problemų! Kolagenas yra baltymai ir gali būti vartojami bet kuriuo paros metu.

Kaip dažnai galiu vartoti kolageną?

Rekomenduojame kasdien išgerti po vieną kaušelį (10 g) kolageno baltymų miltelių (matavimo šaukštelis pridedamas) arba pagal nurodytą naudojimo instrukciją ant pakuotės. Miltelius galite pamaišyti šakute, jei nematote matavimo šaukštelio, nes gali būti, kad jis pasislėpęs milteliuose. Neviršykite nurodytos dozės. Maisto papildas neturėtų būti naudojamas kaip sveikos ir subalansuotos mitybos pakaitalas.

Kiek laiko galiu naudoti kolageną?

Mūsų Kolageno produktai yra sukurti ir tinkami ilgalaikiam (neribotam) naudojimui.

Ar kolageną galima vartoti nėštumo ar žindymo metu?

Ne, kolageno papildų nėščioms moterims moksliniai tyrimai dar nebuvo atlikti. Mums neleidžiama duoti medicininių patarimų. Tokiais klausimais patariame kreiptis į savo gydytoją.

Kokios yra mūsų produktų sudedamosios dalys?

Mūsų gaminių sudedamosios dalys yra:

Marine Collagen: Žuvies kolageno peptidai PEPTAN F, vitaminas C (askorbo rūgštis), cinklo gliukonatas, hialurono rūgštis, vitaminas E (tokoferolis), vario bisglicinatas, vitaminas B12. 

Collagen Peptides: Galvijų kolageno peptidai PEPTAN B®, vitaminas C (askorbo rūgštis), hialurono rūgštis

Ar mūsų kolageno produktuose yra alergenų?

Ne. Sudėtyje nėra šių alergenų: kviečių, glitimo, sojų, genetiškai modifikuotų organizmų, kiaušinių, pieno bei sojų.

Ar mūsų kolageno produktuose yra cukrų, saldiklių, kvapiųjų medžiagų ir dažiklių?

Ne. Kolageno baltymas yra neutralaus skonio milteliai, kurių pagrindą sudaro kolageno peptidai (Peptan®) ir vitaminas C. Tai reiškia, kad į produktą nebuvo pridėta cukraus, saldiklių, kvapiųjų medžiagų ar dažiklių.

Koks kolageno skonis?

Kolageno baltymų milteliai yra neutralaus skonio ir gali būti maišomi su įvairiais gėrimais, tokiais kaip vanduo, arbata, kava, kokteiliai, vaisių sultys, jogurtas ir sriuba. Galite lengvai nuspręsti, kas jums labiausiai patinka. Marine Collagen gali turėti minimalų žuvies poskonį, kadangi yra pagamintas iš natūralių jūrinių žuvų kaulų.

Ar buvo atlikti kolageno tyrimai?

Taip. Kolageno peptidų (Peptan®) srityje jau atlikta daug mokslinių tyrimų. Interneto paieškoje galite rasti daug informacijos apie kolageno tyrimus ir jo teikiamą naudą. 

Kas yra Peptanas®?

Peptan® yra kokybiškas kolageno ingrediento prekės ženklas. Mūsų visi produktai yra gaminami iš aukščiausios kokybės kolageno peptidų pažymėtu Peptan® kokybės ženklu.

Mano kolageno miltelių indelyje nėra matavimo šaukštelio.

Matavimo šaukštas tikrai turi būti stiklainyje. Gali būti, kad matavimo šaukštas pasislepė dėl transportavimo. Miltelius galite maišyti šakute, kad juos surastumėte matavimo šaukštelį. Jei atlikę paiešką vis tiek neradote matavimo šaukšto, galite susisiekti su info@melior.lt.

Kiek kaušelių yra 10 g?

Viename kaušelyje yra 10 g. kolageno baltymų peptidų vienoje porcijoje. Jei neturite ar praradote matavimo šaukštelį, tai 10 g. lygu dviems arbatiniams šaukšteliams.

Ar kolageną galima vartoti kartu su vaistais?

Mūsų kolageno produktuose yra vitaminų. Mums neleidžiama duoti medicininių patarimų. Todėl kilus klausimais dėl kolageno vartojimo su vaistais patariame kreiptis į savo gydytoją.

Ar yra šalutinių poveikių, susijusių su kolagenu?

Ne. Kolageno vartojimo šalutinis poveikis nėra žinomas. Jei nesate tikri dėl mūsų kolageno produktų vartojimo, prieš vartodami produktą pasitarkite su gydytoju.

Nuo kokio amžiaus galiu naudoti kolageno produktus?

Nuo 25 metų kolageno gamyba mažėja, o organizmo gaminamo kolageno kokybė pamažu prastėja. Vėliau tai gali sukelti odos senėjimą, raukšlių atsiradimą ir sumažėjusį odos elastingumą. Todėl visi, vyresni nei 18 metų, gali gauti naudos iš kolageno papildo.

Kada pamatysiu kolageno papildų poveikį?

Moksliniai tyrimai parodė, kad kasdien suvartojus 10 g kolageno peptidų (Peptan®) arba vieną porciją per dieną, po 1–2 mėnesių matosi vartojimo poveikis odos, plaukų bei nagų atžvilgiu. Poveikis sąnariams turėtų būti matomas maždaug po trijų mėnesių.

Kaip gerai pasisavinate kolageną?

Mūsų kolageno produktuose esantis kolagenas buvo hidrolizuotas ir jau suskaidytas fermentiniu būdu, kad organizmas jį greitai ir lengvai pasisavintų plonojoje žarnoje. Mūsų kolagenas išlieka stabilus skrandžio rūgštyje, todėl organizmas gali jį absorbuoti nepakitusiu pavidalu.

Kokio tipo kolageną parduodate?

Q HONEY Collagen Peptides  kolageno milteliai, kuriuose yra aukščiausios kokybės I, II ir III tipo kolageno peptidų, yra 100% gryni, iš natūralių šaltinių ir be jokių pridėtinių konservantų ar priedų.

Q HONEY Marine Collagen kolageno milteliai, kuriuose yra aukščiausios kokybės kolageno peptidų, I  ir III tipo yra 100% gryni, iš natūralių šaltinių ir be jokių pridėtinių konservantų ar priedų.

Ar kolagenas tinka veganams?

Deja, ne. Kolagenas yra gyvulinės kilmės (galvijų) arba jūrinių žuvų.

Ar kolagenas tinka vegetarams?

Ne visi mūsų produktai tinka vegetarams. Q Honey Marine Collagen pagamintas iš jūrinių žuvų kaulų, todėl jis vienintelis produktas tinkamas vegetarams.

Ar tai Halal?

Mūsų kolageno produktų sudedamoji dalis kolagenas (Peptan®) yra gaunamas iš galvijų ir jūrinių žuvų sertifikuotų halal bei košerinių produktų.

Kokia kolageno kilmė?

Kolageno peptidų (Peptan®) šaltinis mūsų kolageno produktuose yra iš galvijų ir iš jūrinių žuvų.

Koks yra kolageno galiojimo laikas?

Kolageno peptidų (Peptan®) galiojimo laikas yra maždaug dveji metai.

Ar produktų kokybė ir saugumas patikrintas?

Taip. Tiek Peptan®, tiek mūsų kolageno produktai yra gaminami gero gamybos proceso (GMP) patvirtintose patalpose. GMP yra pasaulinis maisto gamybos standartas. Siekdami užtikrinti kokybę ir maisto saugą, taikome tarptautiniu mastu pripažintą GMP. GMP apima visus gamybos aspektus, įskaitant standartines darbo procedūras, personalo valdymą ir mokymą, įrangos priežiūrą ir medžiagų tvarkymą. Tai užtikrina, kad mūsų gaminiai atitiktų visus kokybės, saugos ir higienos reikalavimus. Galime užtikrinti visišką sudedamųjų dalių atsekamumą ir taikyti nuoseklias higienos sąlygas kontroliuojamame gamybos procese.