Star

Kaip vartoti kolageną?

kaip vartoti kolagenaPagrindinė kolageno funkcija – palaikyti mūsų kūno audinių struktūrą ir formą. Kitaip sakant, saugoti mūsų jaunystės grožį ir išlaikyti puikią sveikatą. Apie kolageno naudą jau žinote daug, tad kyla kitas klausimas – kaip ir kada jį vartoti?

Vartoti kolagena daug paprasčiau, nei gali pasirodyti iš pradžių!

Gerti kolageną geriausią ryte, pusvalandį iki pusryčių. Jeigu intensyviai sportuojate, galite jį gerti ir 1-2 valandas prieš mankštą arba iš karto po jos. Geriausia žinia ta, kad, kolagenas yra baltymas, todėl, jei rytas jums nepatogus laikas, tikrai nieko nenutiks, jei išgersite jį ir kitu paros metu.

Mūsų parduodamas kolagenas milteliais gali būti vartojamas kartu su mėgstamais jūsų gėrimais ar maistu, pavyzdžiui, kava, arbata, sultimis, kokteiliu, jogurtu ar net sriuba. Tinka ir pats paprasčiausias vanduo. Dienos dozė – 10 g. Taigi, vieną paketėlį miltelių galite ištirpinti savo pasirinktame gėrime, gerai išmaišyti ar suplakti ir tada išgerti. Neviršykite nurodytos dozės. Jei įsigijote kolageno miltelius ne paketėliais, pakuotėje rasite specialų matavimo šaukštelį. 1 jo kaušelis = 10 g = dienos kolageno dozė. Jei šaukštelį praradote, tai verta žinoti, kad 10 g atitinka du paprastus arbatinius šaukštelius.

Kada galima pradėti naudoti kolageną?

Kaip žinia, po 25 gimtadienio mūsų organizmas ima gaminti vis mažiau kolageno, tada atsiranda odos senėjimo, elastingumo problemos ir pasimato pirmosios raukšlės. 20-25 metai – pats geriausias metas, kada galima pradėti vartoti kolageno papildus. Iš esmės visi vyresni, nei 18 metų asmenys, gali gauti daug naudos iš kolageno papildų.

Kasdien vartodami po 10 g kolageno peptidų, jau po 1 ar 2 mėnesių pamatysite teigiamus odos, plaukų bei nagų pokyčius.

Kiek laiko galima naudoti kolageną?

Mūsų parduodami kolageno produktai gali būti vartojami neribotą laiką.

Svarbu paminėti, kad kolageno papildų negalima vartoti nėščioms ir žindančioms moterims, nes dėl saugaus jo vartojimo šiais periodais dar nebuvo atlikti moksliniai tyrimai.

Taip pat, jeigu šiuo metu vartojate kokius nors vaistus, būtinai prieš vartodami kolageną, pasitarkite su savo gydytoju.

Ar kolagenas tinka vegetarams ir veganams?

Vegetarai gali naudoti mūsų parduodamus  Melior 10000mg Jūrinis Kolagenas su Hialurono rūgštimi ir Vitaminais ir Jūrinis Kolagenas su Hialurono rūgštimi ir Vitaminais apelsinų skonio  jie pagaminti iš jūrinių žuvų kaulų, todėl jie vieninteliai produktai tinkami vegetarams.

Veganams nieko pasiūlyti, deja, negalime, nes kolagenas yra gyvulinės kilmės arba jūrinių žuvų produktas.

 

Star